Tisk výjimečných
samolepících etiket

tecky_kostka

Kdo jsme

Jsme rodinná tiskárna designových samolepících etiket

Pomáháme našim zákazníkům budovat image jejich produktů. Naše etikety dodáváme nejen do České republiky, ale také do řady dalších evropských zemí, zejména pak do Francie.

S výrobou samolepepících etiket jsme začali již v roce 1991. Postupně jsme si získali důvěru více jak 400 stálých zákazníků. Základem naší strategie je kombinace lidského přístupu k zákazníkům a špičkových tiskových technologií. Za více jak čtvrt století existence naší společnosti se tým Osma rozrostl z původních osmi členů na téměř 40. Srdcem našeho strojového parku jsou excelentní stroje Gallus-Heidelberg, které dále doplňuje všestranný digitální stroj Xeikon, dokončovací stroj Newfoil, sítotiskový stroj SMAG a konfekční stroje Prati a Rotoflex. Našim zákazníkům můžeme nabídnout všechny tiskové technologie používané v segmentu narrow web: flexotisk, sítotisk, ofset i digitální tisk. Etikety umíme dále zušlechtit horkou či studenou ražbou, plastickým lakem, laminací nebo třeba tzv. tiskem do lepidla.

arrows
Osma
Etikety na potraviny

Má váš výrobek vynikající chuť i kvalitní složení? Dopřejte mu etiketu, díky níž to budou všichni vědět na první pohled!

Osma
Etikety na kosmetiku

Elegance, smyslnost, svěžest, nápaditost. To spotřebitelé očekávají nejen od kosmetiky samotné, ale také od jejího obalu. Naši zákazníci to dobře vědí.

Osma
Etikety na kosmetiku

Elegance, smyslnost, svěžest, nápaditost. To spotřebitelé očekávají nejen od kosmetiky samotné, ale také od jejího obalu. Naši zákazníci to dobře vědí.

Osma
Etikety na víno

Více jak dvě stovky vinařů z několika evropských zemí nám věří a dlouhodobě s námi spolupracují. Rádi oblékneme i vaše víno!

Osma
Etikety na pivo

Minipivovary jsou fascinující fenomén. Rok od roku se mezi našimi stálými zákazníky zvyšuje počet pivovarníků. Máme z toho velkou radost!

Osma
Etikety na destiláty

Dokážeme vyhovět i těm nejnáročnějším požadavkům předních výrobců lihovin.

Co děláme

circle
Design

navhrneme etikety, které nepřehlédnete

circle
Předtisková příprava

vizi designéra převedeme do technického zadání

circle
Tisk

Každý týden vypustíme do světa více jak milion etiket!

circle
Poradenství

pomůžeme vám najít to nejvhodnější řešení právě pro vás

8 důvodů

proč spolupracovat s Osmou

Naše podnikání stavíme na osobním přístupu. U nás nevoláte na anonymní obchodní oddělení. Voláte Jožovi, Pavle nebo Lucce. Naši ochodníci dobře znají své zákazníky i jejich produkty.

Jsme spolehliví a féroví - snažíme se být našim zákazníkům oporou v jejich businessu.

Jsme šikovní. Chápeme, že úkolem etikety je upoutat a odlišit váš produkt od ostatních. Nebojíme se proto experimentovat.

Máme široký výběr tiskových technologií, potiskovaných materiálů i razících a laminačních fólií. Na každém detailu záleží! Správná kombinace grafiky, materiálu a výrobního postupu dělá z průměrné etikety etiketu výjimečnou. U nás můžete popustit uzdu vaší fantazii.

Rádi poradíme. Chcete poradit s designem vašich etiket? Nevíte jaký materiál je pro vás ten pravý? Nejste si jistí, co by mělo být na etiketě uvedeno za informace? Jsme tady pro vás. Klidně se ptejte!

Neprodáváme mrtvému zimník ani plešatému hřeben. Snažíme se naslouchat potřebám našich zákazníků a navrhovat řešení adekvátní jejich situaci i možnostem.

Jsme členy vašeho týmu, ne jen tiskárna samolepek. Zajímá nás váš produkt a chceme přispět k jeho úspěchu na trhu.

Etikety nás baví! Máme radost, když se nám společně se zákazníkem podaří vytvořit krásnou etiketu. Pociťujeme hrdost, když se s výsledky naší práce potkáváme i mimo zdi naší tiskárny.

Labelfire340

Nejnovější stroj Labelfire spojuje výhody digitálního tisku s širokým využitím zušlechtění etiket. Díky ražební jednotce Rhino lze využít více razicích fólií najednou. Samozřejmostí je parciální lakování, 3D lak či laminace.

Přehrávání
play play

SMAG

Pomocí sítotisku pokryjeme i velmi strukturované materiály vysoce opacitní vrstvou barvy. Plošného sítotisku také s výhodou využíváme pro aplikaci opravdu vysokého nánosu laku, díky čemuž na povrchu potiskovaného materiálu vznikne plastická struktura. Vaše etiketa tak může být krásná nejen na pohled, ale také na dotek. Tomuto druhu zušlechtění se říká plastický lak, embolak nebo někdy také 3D lak.

Přehrávání
play play

TCS250

S jemnými grafickými motivy si nejlépe poradí náš ofsetový stroj, který navíc disponuje jednotkami pro embosing a horkou ražbu, flexotiskovou jednotkou a také dvěma rotačními síty. Jedná se o jediný stroj s těmito parametry v ČR!

Přehrávání
play play

RCS330

Díky našemu největšímu flexotiskovému stroji můžeme produkovat etikety i ve skutečně velkých výrobních nákladech. Naše RCS má navíc kromě osmi flexotiskových jednotek také jednotky pro horkou i studenou ražbu, rotační síto a laminační jednoku.

Přehrávání
play play

TCS250

S jemnými grafickými motivy si nejlépe poradí náš ofsetový stroj, který navíc disponuje jednotkami pro embosing a horkou ražbu, flexotiskovou jednotkou a také dvěma rotačními síty. Jedná se o jediný stroj s těmito parametry v ČR!

Přehrávání
play play

Xeikon 3000

Malý výrobní náklad nebo velké množství tiskových druhů? Žádný problém! S pomocí našeho digitálního stroje umíme uspokojit i tyto požadavky.

Přehrávání
play play

Newfoil

Dejte vašim produktům metalický lesk! Dokončovací stroj Newfoil nám dává možnost vyrábět etikety s mnohonásobnou horkou ražbou. Můžeme tak na etiketu aplikovat hned několik druhů razící fólie podle vašeho výběru.

Přehrávání
play play
 • ražený motiv s možností mikroražby i poziciovaného hologramu
 • vysoce výkonná digitální tisková jednotka s 8 vstupními barvami nabízí rozšířený barevný prostor oproti CMYKu
 • lokální i 3D lakování
 • laminace pro speciální efekty i pro zvýšení odolnosti etiket
 • vysoký nános 3D laku vytvářející plastický efekt
 • plošná ražba vhodná pro ty nejjemnější detaily
 • atyptický tvar výseku dotvářející design etikety
 • výjimečná ostrost detailu i v náročných motivech
 • jemný embossing dotvářející grafický motiv
 • atypický tvar výseku dotvářející desigh etikety
 • horká ražba
 • odolné UV barvy vhodné pro chemicky či mechanicky namáhané etikety
 • skvělý soutisk i ve velkých produkčních rychlostech
 • vynikající barevná stálost díky integrované kontrole kvality
 • plastický reliéf vytvořený pomocí embossingu
 • horká ražbaaaaa
 • mimořádná ostrost detailu a barevný kontrast
 • barvy atestové pro styk s potravinami
 • možnost použití jak papírových, tak i plastových materiálů
 • precizní metalická ražba - miniembossing
 • možnost využití několika razících folií zároveň
particles

Náš team

Máte zájem o naše služby a nevíte kde začít? Zavolejte nám! Náš obchodní tým je připraven Vás provést celým procesem zpracování nové zakázky od první nezávazné kalkulace, přes schvalování tiskových podkladů až po vlastní realizaci.

Jozef Javorinský
obchodní zástupce
+420 603 143 193
javorinsky@osma.cz

Pavla Macharáčková
obchodní zástupce
+420 603 150  559
macharackova@osma.cz

Ing. Lucia Javorinská
obchodní asistentka
+420 608 720 135
javorinska@osma.cz

Kontakt

Agentura Osma a.s.
Rybníky IV 7059, 760 01 Zlín
+420 577 211 556
info@osma.cz
IČ: 40942171
DIČ: CZ40942171

Zobrazit další kontakty

Co o nás říkají?

arrow arrow

S tiskárnou Osma spolupracujeme již dlouhá léta. Více…U našich etiket vždy řešíme každý jejich drobný detail, klademe náročné požadavky a právě s Osmou máme záruku toho, že vždy vše společně dovedeme k dokonalosti. A když se k tomu přidá ještě velmi milý a ochotný tým zaměstnanců, rádi se sem opakovaně vracíme na nátisky našich etiket a nebojíme se je oslovit i se zcela novými úkoly.

Přehrávání
play play
Radka Štěpánková Marketingový referent Vinařství Mikrosvín
Mikulov a.s.

K výrobě každé sklenice našeho oříškového másla přistupujeme s maximální pečlivostí a chceme, aby byl výsledek dokonalý. Více…Stejnou svědomitost a zápal pro věc vidíme také v Osmě a proto nás spolupráce s ní jednoduše baví...

Přehrávání
play play
Marek Dyntera majitel ŠUFÁNEK s.r.o.

Velmi si vážíme Vašeho profesionálního přístupu ke každé naší zakázce. Více…Víme, že se na Vás můžeme obrátit s jakýmkoliv požadavkem na výrobu etiket a vždy s Vašimi zaměstnanci najdeme cestu, jak danou zakázku dovést ke zdárnému konci. Ke všem našim požadavkům přistupují Vaši zaměstnanci velmi zodpovědně, s velkou pečlivostí a osobním nasazením. Úsměv, vstřícnost a milé chování Vašich zaměstnanců je velkým bonusem.

Přehrávání
play play
PharmDr.
Vladimír Müller
Company Executive Manager Dr. Müller Pharma

Agenturu Osma jsme před několika lety zvolili jako alternativního dodavatele etiket pro naše doplňky stravy MedPharma. Již po několika realizovaných zakázkách jsme se přesvědčili o špičkové kvalitě, výhodných cenách a expresních termínech dodání. Více…Agentura Osma se tak stala naším výhradním výrobcem etiket produktů značky MedPharma.

Přehrávání
play play
Marian Kaláb MedPharma, spol. s r.o.

Podporujeme

Logo Modrý hroch
Logo Král Vín
Logo Vinaři
Logo Lahocup
Logo Oenoforum

Sledujte nás na instagramu

BOTTLEAR

Navrhněte si etiketu pomocí augmentované reality

Abychom zabezpečili to, že vám na našem webu budeme nabízet jen ten nejlepší uživatelský zážitek, využíváme tzv. cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Souhlasím